Laster Hendelser

Hendelser for juli 2018

Hendelser Search and Views Navigation

Finn Hendelser

Hendelse Views Navigation

Hendelser Search

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
25
26

Sommerserien: MANDAL MARSJFORENING

Sommerserien: MOLDE MARSJKLUBB

MIDNATTSMARSJEN: MANDALEN U & IL

27

Sommerserien: Lierne IL

Sommerserien: FREDRIKSTAD TURMARSJ KLUBB

Sommerserien: FOLKESPORTKLUBBEN UNION

28

Sommerserien: ØSTMARKA MARSJKLUBB

29

BANAK KVELDSVANDRING: PORSANGER TURMARSJKLUBB

30

Sommerserien: DOVRE MARSJKLUBB

SVARTA BJØRN MARSJEN: JERNBANENS MUSIKKORPS – SVARTA BJØRN MARSJEN

GLADLAKSEN: PORSANGER TURMARSJKLUBB

1

Sommerserien: UL VÅRBUD

Sommertrimmen: DOVRE MARSJKLUBB

STORSJØMARSJEN: NORD-ODAL TURMARSJ FORENING

2
3

Sommerserien: MANDAL MARSJFORENING

Sommerserien: NORDENFJELDSKE SANG OG SPACÉRGRUPPE

4

Sommerserien: Lierne IL

5

Sommerserien: STØREN SPORTSKLUBB- TRIMGR.

Sommerserien: STORENG STEINDAL TRIM

6
7

GOTTLUNDMARSJEN: GOTTLUNDSMARSJEN

FJÆRANGEN RUNDT: LUND IL – Turmarjgruppa

MOLLAMARSJEN: Mollafestivalen

8
9
10
11

Sommerserien: Lierne IL

Sommerserien: NORDENFJELDSKE SANG OG SPACÉRGRUPPE

12

Sommerserien: ØSTMARKA MARSJKLUBB

13

Sommertrimmen: FOLKESPORTKLUBBEN UNION

14

DRONNINGMARSJEN: DIGERMULEN BRASS-BAND

15
16
17
18

Sommerserien: Lierne IL

19
20

JAN BAALSRUDMARSJEN 1. dag: BAALSRUD KOMITEEN

21

JAN BAALSRUDMARSJEN 2. dag: BAALSRUD KOMITEEN

FABRIKKARBEIDERMARSJEN: OLDERBAKKEN IL

22

JAN BAALSRUDMARSJEN 3. dag: BAALSRUD KOMITEEN

KEISERMARSJEN: DIGERMULEN BRASS-BAND

23

JAN BAALSRUDMARSJEN 4. dag: BAALSRUD KOMITEEN

24

JAN BAALSRUDMARSJEN 5. dag: BAALSRUD KOMITEEN

25

Sommerserien: Lierne IL

JAN BAALSRUDMARSJEN 6.,7. og 8. dag: BAALSRUD KOMITEEN

26

Sommerserien: STØREN SPORTSKLUBB- TRIMGR.

Sommerserien: ØSTMARKA MARSJKLUBB

27

BUOLLÀNMARSJEN: STORENG STEINDAL TRIM

JÆKTTRAMPEN: STEINKJER TURMARSJFORENING

DRAUGENMARSJEN: STORENG STEINDAL TRIM

28

EGEBERGS MINNEMARSJ: EGEBERGS MINNEMARSJ

JAN BAALSRUDMARSJEN 9. dag: FOLKETS HUS SJØNSTÅ

KRISTOFFER UPPDALS MARSJ: STEINKJER TURMARSJFORENING

29

STEINKJERMARSJEN: STEINKJER TURMARSJFORENING

SOOTKANALMARSJEN: EIDSKOG MUSEUMS og HISTORIELAG/SETSKOG HISTORIEL.

POMORMARSJEN: IL DOMEN

30
31
1

Sommerserien: Lierne IL

Sommerserien: FOLKESPORTKLUBBEN UNION

Sommerserien: SANDEFJORD TURMARSJKLUBB

2
3

PROMENADEMARSJEN: BULKEN TURMARSJLAG

4

HERRESÅSEN RUNDT: BULKEN TURMARSJLAG

NORGESLEIKANEMARSJEN: BULKEN TURMARSJLAG

5

MOSJØMARSJEN: LØTEN IDRETTSRÅD, Mosjømarsjutvalget

BORDALSGJELSMARSJEN: BULKEN TURMARSJLAG

+ Export Events